YAVUZER ISI

 

Firmamız 2004 yılında güneş enerji sistemleri depo imalatıyla faaliyetine başlamıştır. Marmara bölgesindeki güneş enerji sistemlerinin eksikliğini gören yöneticilerimiz bu bölgede çalışmalarına hız vererek, Sakarya, Düzce, Zonguldak, Balıkesir illerinde şubeler açarak binlerce güneş enerji sistemi kurmuştur. Firmamız, müşteri memnuniyetini ön plana almış ve on yıl bu sektörde hizmet etmiştir.

2014 yılında hem daralan bir sektör olma hasebiyle, hem de yeni bir iş kolu düşüncesiyle bölgemizdeki eksikliği de dikkate alarak firma ortaklarımızın ortak istişaresiyle, katı yakıtla yanan Kat Kalorifer Kazan İmalatı ve Montajı işinde faaliyet göstermeye başladık. Bölgemizdeki ilk üretim tesisi olmasından dolayı birçok avantajı ve dezavantajı birlikte yaşadık. Geçmiş tecrübelerimize dayanarak dezavantaj gibi görünen tüm olasılıkları, avantaja çevirdik ve bu mutluluğu tüm müşterilerimizle birlikte yaşadık. Müşterilerimizin memnun olmadığı bir işin yapılması başta kurumumuzu ve çalışanlarımızı huzursuz edeceği inancını sürekli taşıdık, taşıyoruz.

Ana hedefimizin kurumsal bir firma yapısına bürünerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Kaliteli ürün üretmek, profesyonel işçilik ve uygun fiyat garantisi vermenin, bizi rakiplerimizden ayıracak en önemli unsurlar olduğunun bilincindeyiz. Özellikle çiftçilerimiz için mahsulden mahsule ve kredisiz, kefilsiz uzun vade ödeme seçenekleriyle müşterilerimize hizmet etmek bizi bu anlamda da farklı kılmaktadır. Yapmış olduğumuz işlerden olumlu geri dönüşümlerin olması, işimize daha çok sevdalanmamızı ve işimizi dünya standartları noktasına taşıma yolunda bize heyecan katmaktadır.

Hedefimiz sektörümüzde önce bölgemizin lideri, sonra da Türkiye’de en iyi katı yakıtlı kat kaloriferi üreticisi olmaktır. Bu başarıyı dünyanın her yerinde ürünlerimizin alevlenmesini sağlamak da bir diğer hayalimiz olarak gösterilebilir. Üretmiş olduğumuz kat kalorifer kazanlarımızda özel tasarımımız sayesinde; az yakarak çok ısınmayı sağlamak ve müşterilerimizin daha çok tasarruf etmelerine katkı sağlamak bizi daha fazla motive etmektedir. Bunun yanında ülkemize ve insanlığa fayda saylayacak, gerek çevreye duyarlılığı ile gerekse oluşturacağımız istihdam ile katma değer sağlayacak olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.