Katalog İndir

Dilerseniz Yavuzer Mühendislik ürün hizmet kataloğumuzu indirerek incelemelerde bulunabilirsiniz.

Hizmet Kataloğu Güncel Broşür

Bizimle İletişime Geçin Fiyat Alın

img_man_2

Abkant Boru Bükme

Abkant büküm, bilgisayar kontrolüyle, sac metale hidrolik basınçla kuvvet uygulayarak bükerek saç metalin milimetrik hesaplarla şekillendirilmesini sağlayan tezgahlardır. Abkant büküm tezgâhları ile sac metal, iki kalıp arasında basarak şekil veriyoruz.

Bilgisayar kontrollü çalışan abkant büküm preslerinde. Malzeme türü, malzeme kalınlığı, uygulanacak basınç gibi bilgiler CNC kontrol panelinden cihaza girilir. Değerler bilgisayar tarafından hesaplanır bu yüzden hata payı minumum seviyededir. Abkant preslerin birçok avantajı bulunmaktadır. Seri üretim için elverişlidir ve birden fazla bükümü art arda yapılmasına olanak sağlar.

Abkant Büküm Avantajları

Abkant Boru Büküm Fiyatları

Abkant Büküm fiyatlarını siz değerli müşterilerimiz için oldukça tabanda tutarak, üretimlerinize destek oluyoruz. Abkant bükme hizmetimiz sayesinde artık makine, işçi, elektrik ve birçok giderinizden sizleri kurtarıyoruz. Yüksek rekabet ortamında maliyetli düşürerek daha fazla üretim yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletşime geçin. Bizimle iletişime geçmek için aşağıda ki formu doldurabilir ya da iletişim bölümünde ki iletişim kanallarımız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

    İletişim Formu

    Sizinle iletişime geçmemiz için lütfen formu doldurunuz.

    Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır