Katalog İndir

Dilerseniz Yavuzer Mühendislik ürün hizmet kataloğumuzu indirerek incelemelerde bulunabilirsiniz.

Hizmet Kataloğu Güncel Broşür

Bizimle İletişime Geçin Fiyat Alın

unnamed (3)

CNC Plazma Kesim Nedir?

CNC Plazma Kesim Nedir? Doğru akım güç kaynağı ile basınçlı hava iyonize edilerek plazma haline getirilir. Daha sonrasında iletken olan malzemelerde kesim işlemi yapılır. Bu duruma ise CNC plazma kesim denir. Plazma kesiminde gerekli olan unsurlar; Güç kaynağı, uygun tipte torç ve sürekli sabit basınçlı hava. Tüm iletken metallerde uygulanabilir olması Plazma kesimin en büyük avantajıdır. Plazma kesim sadece kesme amacı ile değil, aynı zamanda teknolojisi sayesinde oluk açma işi içinde kullanılabilir.

Yavuzer Mühendislik Plazma Kesim Avantajları

Firmaları son dönemlerde ekonomik olarak zorlayan rekabet koşulları imalatları oldukça zorlaştırmaktadır. Maliyetleri etkileyen birçok unsur bulunmaktadır. Yavuzer Mühendislik olarak firmalara plazma kesim hizmet vermekteyiz. Yoğun rekabet koşullarında firmaları makine maliyeti, işçi maliyeti gibi yüksek maliyetli yüklerden kurtarıyoruz. İstediğiniz parçaların kesimlerini kendi fabrikamızda yaparak en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz.

CNC Plazma kesim işleminin birçok artısı bulunmaktadır. Yüksek kesim performansı sayesinde çok kısa sürede çok fazla kesim yapabilmektedir. Kesin yapılırken patlayıcı ve yanıcı gazların kullanılmaması hem iş sağlığı hem iş kalitesi açısından oldukça önemlidir. 

CNC Plazma Kesim Fiyatları

CNC plazma kesim fiyatlarını siz değerli müşterilerimiz için oldukça tabanda tutarak, üretimlerinize destek oluyoruz. Plazma kesim hizmetimiz sayesinde artık makine, işçi, elektrik ve birçok giderinizden sizleri kurtarıyoruz. Yüksek rekabet ortamında maliyetli düşürerek daha fazla üretim yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletşime geçin. Bizimle iletişime geçmek için aşağıda ki formu doldurabilir ya da iletişim bölümünde ki iletişim kanallarımız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

    İletişim Formu

    Sizinle iletişime geçmemiz için lütfen formu doldurunuz.

    Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır